YÜZEYTEK

Dopuri conice gemene UW

Dopuri conice duble, utilizabile în ambele direcții.

Specificații tehnice

Shore A

55-55

Interval de temperatură

-90°C ~ 315°C

Post-întărire

Da

Rezistență chimică

Da

Rezistență la acizi

Da

Caracteristici

Materie primă: Masă siliconică
Duritate: 55 Shore A
Rezistență la temperatură: -90°C / +315°C
Postcure: 4 ore în cuptoare speciale
Culoare: Orice culoare la cerere
Utilizare: Utilizare bidirecțională și împământare

Detalii produs

Informații tehnice și domenii de utilizare

Toate produsele noastre sunt fabricate în unitatea noastră, după rețete speciale și cu certificări de calitate (ISO 9001:2015, RoHS, REACH).

Dopurile conice gemene închid diverse găuri, cum ar fi conductele, arborii și filetele interioare. De asemenea, sunt preferate pentru avantajul de a fi utilizate în ambele direcții atunci când este necesar să se creeze o zonă de împământare folosind totodată flanșa.

Sunt dopuri de mascare cu rezistență ridicată la temperatură și acizi.

Materie primă: Fabricate în fabrica noastră din mase siliconice pregătite după propria formulă și activatori speciali, cu durități variabile în funcție de diametre (50-80 ShoreA).

Postcure: După producție, produsele sunt supuse unui proces final de vulcanizare (postcure) timp de 4 ore în cuptoarele noastre speciale.

Aveți nevoie de mai multe informații?

Echipa noastră tehnică este pregătită să vă ajute

Dimensiuni disponibile

8 variante disponibile

SKU
d1 (mm)
d2 (mm)
d3 (mm)
d4 (mm)
d5 (mm)
h1 (mm)
h2 (mm)
h3 (mm)
h4 (mm)
H (mm)
Shore ACant./pachet
UW-M31.471.93.72.85.827.425551000
UW-M41.892.44.73.67.229.42.45551000
UW-M52.39.52.85.74.592.311.42.85551000
UW-M62.612.53.46.75.310.62.613.43.4555500
UW-M83.6174.38.77.114.23.617.44.3555250
UW-M104.8215.410.79.619.24.821.45.4555100
UW-M125.5246.412.710.921.85.525.46.4555100
UW-55111.5201417.51412.73.512.73.555550