YÜZEYTEK

Korki dwustożkowe UW

Podwójne korki stożkowe możliwe do stosowania w obu kierunkach.

Specyfikacja techniczna

Shore A

55-55

Zakres temp.

-90°C ~ 315°C

Utwardzanie końcowe

Tak

Odporność chemiczna

Tak

Odporność na kwasy

Tak

Cechy

Materiał: Mieszanka silikonowa
Twardość: 55 Shore A
Odporność na temperaturę: -90°C / +315°C
Wygrzewanie końcowe: 4 godziny w specjalnych piecach
Kolor: Dowolny kolor na życzenie
Zastosowanie: Zastosowanie dwukierunkowe i uziemienie

Szczegóły produktu

Informacje techniczne i obszary zastosowania

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w naszym zakładzie według specjalnych receptur i z certyfikatami jakości (ISO 9001:2015, RoHS, REACH).

Korki dwustożkowe zamykają różne otwory, takie jak rury, wały i gwinty wewnętrzne. Ponadto są preferowane ze względu na możliwość stosowania w obu kierunkach, gdy jednocześnie trzeba utworzyć strefę uziemienia z wykorzystaniem kołnierza.

Są to korki maskujące o wysokiej odporności na ciepło i kwasy.

Materiał: Produkowane w naszej fabryce z mieszanek silikonowych własnej receptury i specjalnych aktywatorów, o zróżnicowanej twardości (50-80 Shore A) w zależności od średnicy.

Wygrzewanie końcowe: Po produkcji poddawane są końcowemu utwardzaniu (post-cure) przez 4 godziny w naszych specjalnych piecach.

Potrzebujesz więcej informacji?

Nasz zespół techniczny chętnie pomoże

Dostępne rozmiary

8 dostępnych wariantów

SKU
d1 (mm)
d2 (mm)
d3 (mm)
d4 (mm)
d5 (mm)
h1 (mm)
h2 (mm)
h3 (mm)
h4 (mm)
H (mm)
Shore AIlość/opak.
UW-M31.471.93.72.85.827.425551000
UW-M41.892.44.73.67.229.42.45551000
UW-M52.39.52.85.74.592.311.42.85551000
UW-M62.612.53.46.75.310.62.613.43.4555500
UW-M83.6174.38.77.114.23.617.44.3555250
UW-M104.8215.410.79.619.24.821.45.4555100
UW-M125.5246.412.710.921.85.525.46.4555100
UW-55111.5201417.51412.73.512.73.555550